צור קשר
 אלה פדבה
 קשרי משקיעים


    ela@oilandgas.co.il 

אודות קשרי משקיעים


אנו רואים במשקיעינו את הנכס החשוב ביותר ועל כן עושים מאמצים להביא לכם את כלל המידע המדויק והעדכני ביותר שיש ברשותנו. 
אנו ממליצים לציבור להתעדכן באופן שוטף בדיווחי השותפות בבורסת תל אביב לניירות ערך. מחלקת קשרי משקיעים נמצאת לרשותכם בכל שאלה או עניין.


מעוניינים לקרוא את דיווחי הזדמנות ישראלית לבורסה? ריכזנו עבורכם את כל הדיווחים של הזדמנות ישראלית בבורסה לני"ע בתל-אביב, בצורה פשוטה ונוחה לקריאה. הדיווחים מסודרים לפי חודשים, מהדיווח החדש ביותר עד לישן ביותר. אנו בהזדמנות ישראלית רואים במשקיענו את הנכס החשוב ביותר ולכן דואגים שתשארו מעודכנים באופן שוטף באמצעות המצגות שלנו אשר מפורסמות מדי רבעון לשוק ההון וסוקרות את כל ההתפתחויות והעדכונים האחרונים בפעילותה של הזדמנות ישראלית.


אנו דוגלים בשקיפות מלאה מתוקף היותנו חברה ציבורית אשר נסחרת בבורסה לני"ע בתל אביב ולכן ריכזנו עבורכם את כל הדו"חות הכספיים הרבעוניים ודו"חות הדירקטוריון של הזדמנות ישראלית לשנים 2011-2012. רוצים להשאר מעודכנים לאורך השנה? הירשמו עוד היום לניוזלטר שלנו וקבלו מידי חודש את כל העדכונים המרכזיים על פעילותה של הזדמנות ישראלית וההתפתחויות האחרונות בתעשיית הנפט והגז בישראל, ישירות לתיבת הדוא"ל שלכם. ריכזנו עבורכם את כל ההודעות לתקשורת והפרסומים בעיתונות אודות הזדמנות ישראלית, בצורה נוחה לקריאה ולפי סדר כרונולוגי. להתעדכן מעולם לא היה קל יותר. ה'ערכה למשקיע' מכילה את כל החומרים העדכניים ביותר עבורכם, להורדה במקום אחד ובקלות.